Už ani neviem, kde presne som uvidela dielo L'innocence (Innocence) od Williama Adolphea Bouguereaua. Pamätám si len, ako ma uchvátil ten neskutočný pokoj, ktorý z tohoto obrazu sálal, ikeď som ho videla len na monitore.

Mimochodom, pozrite si jeho diela, je fantastický aj napriek tomu, že si vraj jeho súčasníci robili z neho srandu, že je dekoratér bytov a nie umelec. Ja som jeho prácou nadšená.

 tA tak som si z tohto diela skúsila urobiť tričko. Aby som bola úprimná, chcela som ho vo verzii dvoch Márií zrkadlovo k sebe otočených vylepiť v obývačke na stenu aspoň 2x2m, ale už tam je medzičasom obraz od mladého slovenského maliara : ).

Rada používam tričká z Terranovy. Vo výpredaji stoja okolo 4Eur a majú aj kúsky zo 100% bavlny. A práve 100% bavlnu potrebujete, ak tlačíte technikou DTG.

DTG, čo zatiaľ viem, používa len Fax copy. 

Či už si prinesiete vlastné tričko, alebo použijete to ich v cene.... tento motív vyšiel cca 12Eur.

Celkom slušne to vyšlo. Ikeď vopred varujem, že s fotkami kvetín bol predtým trochu problém so sýtosťou a tónmi farieb. Ani ľudia vo Fax Copy (napriek tomu, že tam pracujú na Mickiewiczovej strašne milí ľudia) nevedia zaručiť identickosť a podrobnosti, pretože tričká potláčajú inde.

Každopádne na čiernom podklade to vyzerá nasledovne. 

Žiadna fólia, priamo farba na tkanine.

Spoko : )